trečiadienis, liepos 24, 2013

Pajūrio ilsėjimuose

Jūra - šiek tiek banalus žodis vasariškame kontekste - skatina šio įrašo atsiradimą. Vasariška jūra manes itin nežavi ir, kad ir vadinsime Palangą Lietuvos kultūros sostine, vasariško jos veido tai nekeičia. Neneigsiu, panirti į bangas kartais gera ir rinkti nugludintus akmenis vaikštant pajūriu visai smagu, bet mane inspiruoja ta jūra, kurios krantų nenugula poilsiautojai, kurios maloni vėsa apgaubia brendančias kojas, kurios papludimyje gali bėgioti šunys ir tu ateini ne svilintis saulėje ant smėlėto rankšluoščio kramtant čeburėką, o džiaugtis gaiva ir ramybe - ilsėtis.

Žavūs poilsiautojai (daugiau foto ČIA)

O kadangi visgi ir vis dėl to šis tinklaraštis skirtas konstravimo rezultatams, šia jūros tema į viešumą keliu naujausias apyrankes iš perlamutro. Sakoma, kad perlamutras gerina nuotaiką, išsklaido liūdnas mintis, pakelia optimizmą. Panašus ir jūros poveikis.
  Jūrinės apyrankės su perlamutru                              Žvilgantys spalvoti perlamutrai

Visos trys visu gražumu

Ėjimas link jūros prasideda nuo minkšto kopų smėlio, kurį pajunti nusiavęs batus po kojomis. Kai dar nematyti melsvų bangų, girdėti tik jų ošimas. Ėjimas pajūriu link jūros, lengvi vėjo gūsiai per plaukus ir jaukūs sėdėjimai žvelgiant į tolį. Ir nepailstančių bangų muša per kojas, virš galvos klykiančios žuvėdros ir kirai, tolumoje šmėžuojančios laivo burės ir visą apimantis jausmas - kaip gera...

Apyrankė "Kopų smėlis". Perlamutras. Ilgis 17,5 cm (apie 15 cm riešui).

Apyrankė "Pajūrys". Perlamutras. Ilgis 18,5 cm (apie 16 cm riešui)


Apyrankė "Jūra". Perlamutras. Ilgis 19 cm. (apie 16 cm riešui)

Visos apyrankės po 35 Lt, jei kas sudomino kreipkitės el. paštu melyniuupe@gmail.com. Geros dienos, šiltų ar lietingų atostogų (čia jau kaip kas mėgsta).

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą