šeštadienis, sausio 22, 2011

Stylish blogger award

Prieš savaitę gavau laišką nuo Anukos iš marginėjimų. Pastebėjau, kad pastaruoju metu tarp bloger'ių plinta smagus virusas, vadinamas "Stylish blogger award". Smagu, kad tokie dalykai, nors ir tam tikra žaidimo forma, yra, nes alsuoja savitu draugiškumu, noru pasidalinti tai, kas "patinka man, gal patiks ir tau". Gaila, kad nespėjau sudalyvauti blogų reklamos savaitėje, vat kažkaip vis neprisėdau parašyti įrašo. Vis dar neprisijaukinu rašymo taip kaip norėčiau, tad ir įrašų nėra tiek kiek norėtųsi, ir turinys nesusidėsto visiškai toks, kokio norėtųsi, bet visi augame, tobulėjame, vystomės (vis prisimenu savo mėgiamą Rudnosiuką).
Na bet grįžtant prie Anukos laiško dera pasakyti, kad buvau labai maloniai nustebinta iš jos gavusi šį apdovanojimą. Nežinau kiek čia to stiliaus pas mane, nemanau kad daug, bet smagu tiesiog tai, kad kažkas pamato mane, nepamiršta, paskaito ar bent paveiksliukus peržiūri :)
Na kadangi tai nebūtų bereikšmis "apsidovanojimas", būtinos kelios sąlygos:
- Gavęs apdovanojimą išduoda, iš ko jį gavo (dar kartą ačiū Anukai)
- Parašo 7 dalykus apie save
Va čia tikriausiai sunkiausia dalis, nes nemoku pasakoti apie save. Net nežinau kas gali būti idomu skaitytojams. Na bet nepabandžius nesužinosiu :)
Taigi Nr.1 Esu visiška naktinėtoja. Galiu eiti miegoti švintant ir keltis temstant (atvirkščiai deja niekada neišeina). Didžiausias darbingumas prasideda po vidurnakčio, o pirmos paskaitos dažnai budavo protiškai prasnaudžiamos.
Nr.2 Be galo myliu gyvūnus. Visokius. Jei leistų galimybės, tai tikriausiai mini zoologijos sodą užsiveisčiau :)) Dabar galiu tik pas mama atsidžiaugti lojančiu, murkiančiu ir plaukiojančiais.
Nr. 3 Bijau spalvų. Labai sunkiai su jomis susidraugauju. Kažkada išvis buvo labai juodas laikotarpis. Dabar bent vėl pamilau vaikystės megiamiausią mėlyną :)
Nr. 4 Labai nemėgstu atsainumo "ai bus gerai kaip yra". Pykstu ant tokių žmonių. Ir išvis labai greitai susinervuoju dėl daug ko, - tai negerai.
Nr. 5 Esu nepataisoma daiktų kaupikė. Jei savęs nekontroliuočiau, tai tikriausiai namai kaip sandėlis atrodyt
Nr. 6  Nemoku auginti gėlių. Sugebu pribaigti gėlę per mažiau nei savaitę. O gal tiesiog negeros gėlės namuose atsiranda? Susirašiusi sąrašą gėlių iš serijos "laistyti negausiai, žiemą - šykščiai" surizikavau nusipirkti vieną, vis dar auga, nemiršta, patinka.
Nr. 7 Dažnai jaudinuosi dėl nereikšmingų smulkmenų, graužiu save it kirminas dėl nesvarbių dalykų, norisi pakeisti pasaulį, norisi...
Gal tai ir nėra svarbiausi dalykai atspindintys mane, jei kas nepaminėtas neleis užmigti, skirsiu atskirą įrašą :)

- Išrenka tuos, kam perduos titulą
Na kadangi virusiukas jau seniai išplitęs, tai labai nemažai blog'ų jau puikuojasi šiuo titulu. Na bet lekiu ieškoti dar nepaminėtų, neišgirtų ir neišliaupsintų....
Tad apdovanojimą perleidžių šiems blogams ir jų savininkams:
http://daiktuistorijos.blogspot.com/
http://kitokie-amatai.blogspot.com/
http://mikoskioskas.blogspot.com/
http://agnenananai.wordpress.com/
http://www.patriflora.eu/
http://tulipsknygos.wordpress.com/
http://aliaiblog.blogspot.com/
http://instudija.blogspot.com/
http://mesnamie.blogspot.com/
http://rasoss.blogspot.com/
Visi nemažas sąrašiukas sakau gavosi :)
Kažkodėl atrodo, kad kai kurie jau gavę apdovanojimą, tačiau kadangi įrašo apie tai nepastebėjau, tai manau pakartojimas nebus didelė nuodėmė :)

- Jiems praneša gerą žinią.
Na ir belieka išsiųsti pašto karvelius :)

Šiam kartui tiek, jaukaus vakaro visiems...

5 komentarai:

 1. Sveikinu :) Tavo tinklaraštis tikrai labai mielas ir stilingas. Belieka laukti tamstos naktinių įkvėpimų :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. O as buvau labai maloniai nustebinta tiek uz si apdovanojima, tiek atrandant tavo bloga :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Ojei. Visi punktai visiskai tinkami man :D Na, gal tik is peledos, priverstinai, pavirtau i vyturi :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Rūpestėli, ačiū :) Naktiniai įkvėpimai po truputi aplanko, tik niekaip neprisiruošiu fotografuoti. Natūralios šviesos trūksta, o su dirbtine kartais pritrūksta kantrybės žaisti.

  agnenananai, na juk negali toks blog'as kaip Tavo likti nepastebėtas :)

  GinCherry, smagu Tave čia matyti :) Aš ir norėčiau į vyturį pavirsti, kad ir priverstinai. Bet negaliu nors tu ką. Už poros savaičių išeinu į praktiką, tikiuosi bent kažkiek pavyks susireguliuoti rėžimą :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Ačiū už pereinamąją dovaną :)))
  Malonu ir tuo pačiu smagu pažaisti ;)
  Geros kloties Tau ir gerų metų Tavo "namams" :)

  AtsakytiPanaikinti