antradienis, lapkričio 30, 2010

Baigėsi konkursėlis

Na va, visai nebeliko lapkričio. Brrr brrr, netgi visai jau nebekvepia rudeniu (užtat po truputį kvepia Kalėdomis...mmm). Gerai jei pavyksta įpulti į naujesnį troleibusą ir neišsitiesti ant ledo skubant į jį. Bet aš šiandien ne apie tai.
Besibaigiant rudeniui, baigėsi ir skelbtas mini konkursėlis. Kaip ir žadėjau, burtai jau ištraukti ir dviejų mergaičių vardai jau guli ant mano stalo. Bet apie viską iš eilės :)
Labai džiugu, kad sulaukiau nemažai norinčių priglausti šiuos "rudeniukus". Pati tikriausiai ne ką mažiau laukiau traukimo dienos ir kas keisčiausia, kad vos nepamiršau... Bet pasąmonė krimstelėjo sąmonei ir viskas susistatė į savas vietas :) Taigi, pas ką apsigyvens nauji gyventojai...?
Paruošiau šiokį tokį trumpą burimo reportažiuką. Viskas vyko taip:
Pirmiausia visus vardelius atidžiai surašiau ant popieriukų ir saugiau sutalpinau į maišiukus, pavadintais ne taip ir kūrybingai - ponas Nr.1 ir ponas Nr.2. Pirmieji auskariukai sulaukė didesnio populiarumo, norinčių buvo 48, antrųjų - 37. Na bet kaip sakoma, ne kiekybėje esmė...  :)
Supakavus maišiukai buvo trumpam palikti ramybėje - kad visa magija ir užkeikimai suveiktų, o aš tuo pačiu ir pavakarius užkrimsčiau :)

  
Vardų traukimą patikėjau nešališkam žmogui, burimas "užnotaruotas" :)))
Na ir tadam tadam... Namučiai rasti :) Pirmieji auskariukai keliauja Ernaldai Kurklytei.
Antrieji Temėjai Temėjaai. Sveikinu laimėtojas, laukite pašto karvelių :)

 
Tai tiek, gero Jums vakaro mielieji, skanių garuojančių arbatų ir jaukių žiemiškų subtilybių ;)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą